Niechorze- wczasy nad morzem z przejazdem autokarem

Niechorze, jedno z najładniejszych wczasowisk nadmorskich ograniczone od północy szeroką piaszczystą plażą a od południa jeziorem Liwia Łuża. Położone jest na wschodnim krańcu Niziny Szczecińskiej. Odwiedzający znajdą tu szerokie piaszczyste plaże, wydmy porośnięte wysokopiennym lasem oraz specyficzny mikroklimat bogaty w jod i mikroelementy. Największymi atrakcjami miejscowości są: Latarnia Morska, Muzeum Rybołówstwa Morskiego, Motylarnia, Zabytkowa Kolejka Wąskotorowa, Centrum Miniatur Latarni Morskich, ścieżki rowerowe, profesjonalne obiekty sportowe.

OWR Jantar-SPA– usytuowany jest w odległości ok. 250m od morza, bezpośrednio przy Alei Bursztynowej. Zachwyca pięknie zagospodarowanym terenem w którym wyróżnić można: kompleks basenowy ze słonecznym tarasem z leżakami składający się z basenu pływalnego oraz sauny fińskiej, malowniczy ogród z tenisem stołowym, bilardem i miejscem do grillowania, plac zabaw dla dzieci, ogródek kawiarniany z komfortowymi siedzeniami. Kompleks dysponuje pokojami 1,2-os. Standard, 2-os. Lux z dostawkami postaci soft i foteli oraz 3 os, studio. W obiekcie znajdują się dwa pokoje przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Wszystkie pokoje wyposażone są w: łazienkę z prysznicem, dwa ręczniki (mały i kąpielowy), telewizor, Wi-Fi, lodówkę, telefon, sprzęt plażowy (leżak, parawan, torbę plażową). Większość pokoi posiada balkony lub tarasy.

Cena od: 1 670 zł

Cena zwiera: przejazd autokarem*, 7 noclegów (doba hotelowa 14:00-10:00), wyżywienie 3 razy dziennie (śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany- wybierany z 2 zestawów, deser). W turnusach 10,11,12,13,14,15,16,17 wyżywienie 2 razy dziennie (śniadanie i obiadokolacja- bufet), nielimitowane korzystanie z kompleksu basenowego: basenu krytego, basenu solankowego- masaże solankowe, jacuzzi, sauny fińskiej, kaskad wodnych, korzystanie z Sali Fitness, grill z kuchnią regionalną lub wieczorek taneczny przy muzyce na żywo z lampką wina, ciastem i konkursami z nagrodami- raz w tygodniu, internet bezprzewodowy, ubezpieczenie NNW, TFP i TFG