Pustkowo- wczasy nad morzem z przejazdem autokarem

Pustkowo to pełna uroku, niewielka nadmorska miejscowość wypoczynkowa nad Bałtykiem, przyciągająca turystów szeroką, piaszczystą plażą, czystą wodą i urokiem klifu morskiego. Tutejsze  kąpielisko obejmuje 200 metrów linii brzegowej, przy której rozciąga się szeroka, piaszczysta plaża. W miejscowości są trzy zejścia na plażę: dwa w formie schodów z kilkudziesięcioma stopniami, trzecie to wygodny zjazd dla wózków. W jego pobliżu stanęła górująca nas Pustkowem replika krzyża z Giewontu- Bałtycki Krzyż Nadziei. Latem uliczki Pustkowa prezentują się szczególnie pięknie, nie brakuje na nich kolorowych klombów i starannie przystrzyżonych krzewów. Pustkowo wciąż się rozwija, jest otwarte na każdego turystę; osobom aktywnym oferuje liczne ścieżki rowerowe, trasy spacerowe.

Ośrodek „ZEM- TOURIST” położony jest w centrum Pustkowa, w odległości ok. 100 m od zejścia na plażę. Usytuowany jest na dużym, zielonym 2,5 hektarowym, ogrodzonym terenie i dysponuje bogatym zapleczem rekreacyjnym i rehabilitacyjnym. Na terenie ośrodka do dyspozycji: baseny odkryte- jeden pływacki o wymiarach 15m x 13 m, drugi basen dla dzieci z mini parkiem wodnym, tenis stołowy, stół z piłkarzykami, nowy plac zabaw i kącik zabaw dla dzieci, zadaszone miejsce na ognisko, boisko do siatkówki. Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami. We wszystkich pokojach na wyposażeniu są: TV, czajnik, naczynia (szklanki, talerzyki, sztućce), sprzęt plażowy (wiatrochron, leżaki)

Cena od: 1 430

Cena zawiera: przejazd autokarem*, 7 noclegów (doba hotelowa 17:00-10:00) wyżywienie 3 razy dziennie FB (śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu, obiad serwowany), w turnusach 9-17 wyżywienie 2x dziennie HB (śniadanie i obiadokolacja- bufet), ubezpieczenie NNW, podatek VAT,