Rewal- wczasy nad morzem z przejazdem autokarem

Rewal, miejscowość nadmorska, która słynie z czystego powietrza bogatego w jod i pięknych szerokich plaż. Malownicze położenie ośrodka na brzegu klifowym wzbogaca położony nieopodal nowoczesny taras widokowy, idealny na wieczorne spacery oraz oglądanie zachodów słońca. W dzień zachęcamy do korzystania z uroków plaży, na którą można zejść schodami usytuowanymi ok. 100 metrów od ośrodka.

Dom Wczasowy Alcest umiejscowiony jest nad samym morzem, posiada pokoje jedno, dwu, trzy i czterosobowe z łazienkami – większość pokoi z balkonami. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor, radio – wszystkie komfortowo umeblowane, sprzęt plażowy. Ośrodek posiada kawiarnię, basen zewnętrzny, brodzik dla dzieci z podgrzewaną wodą, parking, ogródek z miejscem na grilla oraz ognisko, pokój oraz plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnię rowerów.

Cena od: 2330 zł

Cena zawiera: przejazd autokarem*, 7  noclegów (doba hotelowa 16:00-10:00), wyżywienie 2 razy  dziennie (śniadanie i obiadokolacja w formie szwedzkiego stołu), grill, ubezpieczenie NNW, podatek VAT